top of page

Jak wygląda domowa sesja noworodkowa?

Hej,

coraz więcej osób wybiera tę formę sesji noworodkowej. Mają one dużo plusów za które uwielbiam sesje w Waszych domach. Tego rodzaju sesje mają zupełnie inny charakter niż sesje studyjne. Są naturalne więc do ich wykonania nie trzeba się jakoś mocno przygotowywać. Ze względu na to że to ja przyjeżdżam do Was do domu poza aparatem i obiektywem nic innego ze sobą nie zabieram. Nie przyjadę do Was z torbami wypchanymi po brzegi ciuszkami noworodkowymi, koszyczkami, miskami czy też lampami i tłami.

Sesja w domu to przede wszystkim skupienie się na Waszych emocjach, pokazaniu cudownej atmosfery, jaka towarzyszy Wam w pierwszych dniach życia Waszego dziecka. Nie pozuję dzieci, nie przebieram, korzystamy tylko i wyłącznie z Waszych strojów, które wybieracie sami przy mojej pomocy.


Nie musicie mieć wielkiego mieszkania, aby wykonać takie zdjęcia. Nie chodzi tu przecież o pokazanie jak wygląda Wasz dom, ale o to by pokazać Was i Waszą miłość do maleństwa:)

Sesja noworodkowa lifestyle jest krótsza od sesji studyjnej i jest idealna dla rodzin, które wolą naturalniejsze ujęcia, niż pozowane i przebierane zdjęcia w studio. Choć jak uwielbiam oba klimaty sesji, to właśnie takie sesje podbiły moje serce i to im postanowiłam poświęcić się w 100%. Kiedy zrobic sesje noworodkowa ? Sesja w domu może się odbyć do 28 dnia życia maluszka.
Poznaj moją pełną ofertę Link

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page