top of page
_DSC7816-2048napis.png

USTALENIA ORGANIZACYJNE

Reportaż I Komunii Świętej

USTALENIA ORGANIZACYJNE.

 

Bardzo zależy mi na tym, aby współpracować z osobami, które mają podobne wyczucie stylu, i uwielbiają na zdjęciach naturalność, autentyczność  a przy tym nie lubią pozować. 

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby sesja była luźnym spotkaniem, niczym z dobrym znajomym. Jednak abyśmy na spokojnie mogli rozmawiać, bawić się fotografią i jednocześnie tworzyć waszą opowieść przeczytajcie proszę PRZED SESJĄ regulamin.

 1. Zanim zarezerwujecie u mnie termin na Reportaż z I Komunii Waszego dziecka, bardzo dokładnie zapoznajcie się z moim portfolio. Jest to niezwykle istotne, abyście wybrali fotografa, który fotografuje w stylu który Was zachwyca. To bardzo szczególny dzień. Dlatego wybór odpowiedniego fotografa jest tu bardzo istotny.

 2. Zdjęcia które ode mnie otrzymujecie, to zdjęcia po wnikliwej selekcji tak aby były one jak najlepsze i jak najbardziej różnorodne. Nie ograniczam ilości zdjęć jakie dostaniecie finalnie. Fotografie poddaje mojej AUTORSKIEJ PROFESJONALNEJ OBRÓBCE. 

 3. Nie ma możliwości otrzymania zdjęć bez obróbki. 

 4. Wybierając mnie jako fotografa obdarzacie mnie ZAUFANIEM. Zgadzacie się na mój styl fotografowania. Nie ma możliwości zmiany, kolorów, kadrowania, zmiany na ujęcia czarno białe czy kolorowe. 

 

PRZED SESJĄ

 1. Aby zarezerwować termin sesji należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wys. 150 zł. 

Nr konta Anna Perekitko 94 1240 2887 1111 0010 7440 6156

W temacie wpisz: Imię i Nazwisko

Tylko wpłata zadatku gwarantuje rezerwację terminu. 

 1. Sesję możemy przełożyć z dwóch powodów: przełożenie Komunii przez Kościół, choroba wasza lub dziecka. Jeśli jednak ,, coś Wam wypadnie’’ lub po prostu zapomnicie, zadatek przepada. 

 Zadatek chroni również Was, Macie 100 % gwarancję, że nie oddam Waszego terminu komuś innego. Reszta płatności za wybrany pakiet płatna w dniu sesji. 

 1. Po wpłacie zadatku rozmawiamy na temat tego gdzie odbędzie się sesja, jakie są Wasze oczekiwania. Z przyjemnością dowiem się czegoś o Was, abyśmy mogli się lepiej poznać.  

 

SESJA

 1. Do kościoła przyjeżdżam przed czasem. Trzeba wziąć pod uwagę brak miejsc parkingowych, konieczność dojścia na umówione miejsce .  

 2. Spotykamy się w wyznaczonym miejscu i o ustalonej wcześniej godzinie. 

 3. Moje sesje  mają charakter bardzo naturalny. Najważniejsze jest to byście byli sobą. Wtedy sesja na pewno będzie udana. Ale nie martwcie się jeśli nie będziecie wiedzieli co robić. Pokieruję Was i podpowiem, wszystko w jak najbardziej naturalny i niekrępujący sposób.

 

PO SESJI 

 1. Do maksymalnie miesiąca po uroczystości otrzymujecie na adres mailowy link do prywatnej galerii on-line, gdzie znajdziecie wszystkie finalnie obrobione ujęcia.

 2. Wraz z obrobionymi zdjęciami otrzymacie dostęp do własnej galerii internetowej.

 3. Istnieje możliwość zakupienia albumów, dodatkowych odbitek oraz innych akcesoriów.
  Decyzje o ich zakupie możecie podjąć w każdej chwili. 

 1.  Gotowe odbitki, albumy i inne produkty otrzymacie do 14 dni roboczych po złożeniu na nie zamówienia oraz ich opłaceniu. Nie wcześniej niż 14 dni od otrzymania finalnych odbitek cyfrowych.  

 2. Istnieje możliwość wysyłki gotowych produktów. Opłatę uiszcza klient wg. cennika InPost lub kuriera.


  Zachęcam do spotkania osobistego bądź On-line na kamerce w celu ustalenia wszystkich szczegółów oraz zapoznania się.

bottom of page