top of page

O mnie

  Mam na imię Ania i na co dzień mieszkam w Warszawie.
Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki urwisów – Wiktorii, Piotrusia i Szymona.
Fotografia towarzyszy mi od momentu kiedy dostałam swój pierwszy aparat.
Mówią, że jestem wiecznie uśmiechniętą osobą, która nigdy nie ma złego humoru. Może to przez to, że po prostu kocham to, co robię!


 

Fotograf dziecięcy Lifestyle
 

  Fotografuję aby zatrzymać przemijający czas . Aby uchwycić i zapamiętać najpiękniejsze chwile z dzieciństwa moich dzieci i dzieci moich klientów. 
Zajmuję się głównie fotografią noworodkową, niemowlęcą, dziecięcą, rodziną oraz ciążową. Dlatego na moich stronach znajdziecie głownie zdjęcia dzieci.
  Sama jestem mamą i to właśnie dzięki macierzyństwu pokochałam fotografię. Album z dzieciństwa to najwspanialszy prezent jaki mogę dać dzieciom. Moim i Waszym.

  Jestem minimalistką – dla mnie mniej znaczy więcej. Najważniejsi podczas naszych spotkań jesteście Wy.

Nie potrzebujemy przesadzonych rekwizytów, dodatkowych źródeł światła czy sztucznego tła. To, co jest wyjątkowe podczas naszych spotkań, to naturalna, pełna miłości i bliskości atmosfera. Wy – jako bohaterowie zdjęcia – jesteście piękni sami w sobie i w moim odczuciu nie potrzebujecie „ulepszaczy” czy „rozpraszaczy”.  

Jak pracuję? Gdzie odbywają się sesje Lifestyle?

Moje sesje zdjęciowe odbywają się u Was w domu lub w plenerze.

To, jaki macie kolor ścian i czy wasz dom jest maleńki czy wielki, nie ma dla mnie znaczenia. Pracuję w każdych warunkach, a moim celem jest wyłapanie najpiękniejszych momentów, odzwierciedlenie Waszych relacji i ukazanie Was razem.

Absolutnie nie chcę też, abyście przed sesją zatrudniali ekipy sprzątające, myli okna i pucowali podłogi. Aby jednak sesja przebiegała sprawnie i była dla Was przyjemnością, a nie dodatkowym stresem, mam dla Was kilka prostych rad, jak przygotować swój dom przed moim przyjściem.

Akademia fotografii dziecięcej
Lifestylowo naturalnie
Baby in lens
09.02.2023png.png
nie rób tego z nowo..png
noworodkowa od a do z.png
bottom of page