O mnie

  Mam na imię Ania i na co dzień mieszkam w Warszawie.
Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki urwisów – Wiktorii, Piotrusia i Szymona. Fotografia towarzyszy mi od momentu kiedy dostałam swój pierwszy aparat. Mówią, że jestem wiecznie uśmiechniętą osobą, która nigdy nie ma złego humoru. Może to przez to, że po prostu kocham to co robię!


 

Fotografia noworodkowa i fotografia rodzinna Warszawa - Anna Perekitko Fotografia, sesje zdjęciowe ciążowe i noworodkowe, sesje brzuszkowe i rodzinne w Twoim domu. Fotografia lifestyle Warszawa

Fotograf dziecięcy Lifestyle
 

  Fotografuję aby zatrzymać przemijający czas . Aby uchwycić i zapamiętać najpiękniejsze chwile z dzieciństwa moich dzieci i dzieci moich klientów. 
Zajmuję się głównie fotografią noworodkową, niemowlęcą, dziecięcą, rodziną oraz ciążową. Dlatego na moich stronach znajdziecie głownie zdjęcia dzieci.
  Sama jestem mamą i to właśnie dzięki macierzyństwu pokochałam fotografię. Album z dzieciństwa to najwspanialszy prezent jaki mogę dać dzieciom. Moim i Waszym.

  Jestem minimalistką – dla mnie mniej znaczy więcej. Najważniejsi podczas naszych spotkań jesteście Wy.

Nie potrzebujemy zbędnych dodatków, dodatkowych źródeł światła czy teł. To co jest wyjątkowe podczas naszych spotkań to naturalna, pełna miłości i bliskości atmosfera. Wy jako  bohaterowie zdjęcia, jesteście piękni sami w sobie i w moim odczuciu nie potrzebujecie “ulepszaczy” czy też “rozpraszaczy “. 

Jak pracuję? Gdzie odbywają się sesje Lifestyle?

  Sesje zdjęciowe jakie wykonuje odbywają się u Was w domu bądź w plenerze.
To jaki macie kolor ścian, oraz czy wasz dom ma 150 m2 czy 35 nie ma to dla mnie znaczenia. Pracuje w każdych warunkach i moich celem jest wyłapanie najpiękniejszych momentów, relacji w byciu razem.
Nie chcę też abyście przed sesją myli okna i pucowali podłogi. Absolutnie nie róbcie tego! Jednak, aby sesja przebiegała sprawnie i była dla Was przyjemnością, a nie dodatkowym stresem, mam dla Was kilka prostych rad jak przygotować swój dom/mieszkanie przed moim przyjściem.

Akademia fotografii dziecięcej
Lifestylowo naturalnie
Baby in lens
Baby in lens
Baby in lens
Baby in lens
Lifestylowo naturalnie
Baby in lens
Baby in lens