top of page

Regulamin sesji zdjęciowych 

  Zdjęcia które wykonuję wyróżnia przede wszystkim naturalność. Pokazują Wasze relacje i są przepełnione prawdziwymi emocjami. Wierzę, że to właśnie te cechy moich zdjęć przekonały Was do skorzystania z mojej oferty. Mając powyższe na względzie, potwierdzacie, że zapoznaliście się z moim PORTFOLIO i akceptujecie mój styl fotografii, percepcję kadru, obrazu, kolorystykę wykonywanej fotografii, jak również zgadzacie się na moją artystyczną interpretację fotograficzną zdjęć. 

 Należy pamiętać, że na końcowy efekt zdjęć mają wpływ nie tylko humory modeli, ale też warunki pogodowe podczas sesji, na które nikt z nas niestety nie ma wpływu . Jeżeli sesja odbywa się w domu to wnętrze, wybrane przez Was stroje oraz warunki oświetleniowe we wnętrzu również mają ogromne znaczenie. 

 Bardzo zależy mi na tym, aby współpracować z osobami, które mają podobne wyczucie stylu, i uwielbiają na zdjęciach naturalność, autentyczność  a przy tym nie lubią pozować. 

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby sesja była luźnym spotkaniem, niczym z dobrym znajomym. Jednak abyśmy na spokojnie mogli rozmawiać, bawić się fotografią i jednocześnie tworzyć Waszą opowieść przeczytajcie proszę PRZED SESJĄ regulamin. 

PRZED SESJĄ

 1. Aby zarezerwować termin sesji należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wys. 150 zł. 

Nr konta Anna Perekitko 34 1240 6306 1111 0010 5115 2229

W tytule wpisz: Imię i Nazwisko

Tylko wpłata zadatku gwarantuje rezerwację terminu. 

    2. Sesję możemy przełożyć z dwóch powodów: zła pogoda(w wypadku sesji plenerowych) bądź choroba wasza lub dziecka. Jeśli jednak ,, coś Wam wypadnie’’ lub po prostu zapomnicie, zadatek przepada. 

 Zadatek chroni również Was, Macie 100 % gwarancję, że nie oddam Waszego terminu komuś innego. Reszta płatności za wybrany pakiet w dniu sesji. 

   3. Po wpłacie zadatku rozmawiamy na temat tego gdzie odbędzie się sesja, jakie są Wasze oczekiwania. Rozmawiamy o tym jak się macie przygotować, jak przygotować dzieciaczki, tak aby sesja była przyjemnością. Z przyjemnością dowiem się czegoś o Was, abyśmy mogli się lepiej poznać.  

   

 

SESJA

 1. Na sesję zalecam przyjechać kilka minut przed czasem. Trzeba wziąć pod uwagę brak miejsc parkingowych, konieczność dojścia na umówione miejsce sesji.  Każde spóźnienie skutkuje skróceniem czasu sesji, bądź jej całkowitym odwołaniem, bez możliwości zwrotu kosztów. Szanujmy swój czas kochani. Jeśli wiecie, że się spóźnicie dajcie mi znać najszybciej jak to możliwe. 

 2. Jeśli to ja dojeżdżam do Was na sesję domową, zawsze jestem  ok. 5 minut przed umówionym czasem naszego spotkania 

 3. Jeśli umawiamy się w plener, ograniczcie proszę ilość akcesoriów ( szczególnie dla dzieci). Woda, coś na zagrychę w zupełności wystarczą. Nie potrzebujemy całej torby zabawek.

 4. Moje sesje  mają charakter bardzo naturalny. Zabawa, spontan, dużo miłości. I najważniejsze musicie być sobą. Wtedy sesja na pewno będzie udana. Ale nie martwcie się jeśli nie będziecie wiedzieli co robić. Pokieruję Was i podpowiem, wszystko w jak najbardziej naturalny i niekrępujący sposób.

 5. W miejscach plenerowych, opłatę za wejście, bilet wstępu i koszt wykonywania sesji na przykład w okolicy jakiegoś pałacu, parku narodowym, palmiarni ponosi Klient.

 

PO SESJI 

 1. Do maksymalnie tygodnia po sesji otrzymujecie na adres mailowy link do prywatnej galerii on-line, gdzie dokonujecie wyboru, które zdjęcia wg pakietu chcecie otrzymać. 

 2. Każde zdjęcie poza pakietem to koszt 50 zł od sztuki ( wersja elektroniczna+wydruk)

 3. Jeśli dobierzecie zdjęcia poza pakietem muszą one zostać opłacone zaraz po dokonaniu wyboru.. 

 4. Nie obrabiam zdjęć które nie zostały opłacone. 

 5. Zdjęcia do wyboru są poddane lekkiej obróbce kolorystycznej i należy je wybrać max. do 14 dni  od daty otrzymania galerii.
  Po tym czasie galeria jest zamykana i to ja wybieram ujęcia dla Was.

 6. Po opłaceniu i dokonaniu przez Was ostatecznego wyboru zaczynam pracę na finalną obróbką Waszych zdjęć. Dopieszczam je kolorystycznie, doostrzam, aby były jak najlepszej jakości. 

 7.  Gotowe ujęcia, wydruki, albumy, obrazy na płótnie są gotowe do odbioru najpóźniej  miesiąć od daty dokonania przez Was wyboru.  Wszystkie muszę zostać opłacone. 

 8. Istnieje możliwość wysyłki wywołanych produktów. Opłatę uiszcza klient wg. cennika InPost lub kuriera.

  Zachęcam do spotkania osobistego bądź On-line na kamerce w celu ustalenia wszystkich szczegółów oraz zapoznania się.

 Zobacz zdjęcia PRZED i PO

Umowa sesja zdjęciowa Lifestyle.png
bottom of page