OFERTA


noworodkowa Fresh48

Jeśli chcielibyście zachować w pamięci pierwsze wspólne chwile zaraz po narodzinach Waszego maleństwa to sesja noworodkowa fresh 48 jest właśnie dla Was. Ta naturalna sesja odbywa się jeszcze w szpitalu, pomiędzy 24-48 godziną życia dziecka.
Dzieci zmieniają się z godziny na godzinę, z dnia na dzień i dzięki takiej fotografii noworodkowej, będziecie mogli zapamiętać te chwile na długo.

DSC_0245-małe.png


Jak przebiega sesja?

Sesja Fresh48 trwa około 20-45min.
Jeżeli poród odbywa się w szpitalu, sesja odbywa się w godzinach odwiedzin, kiedy na dworze jest jeszcze jasno. Pracuję jedynie na świetle naturalnym, dlatego bardzo ważna jest pora dnia.
Jeżeli poród odbywa się u Was w domu, to umawiamy się o dogodnej dla Was porze ale kiedy za oknem jest jeszcze widno :)

W trakcie sesji uwieczniam dużo detali. Maleńkie rączki, stópki, paluszki itp.  Rejestruję Wasze emocje, czułe gesty i spojrzenia.

DSC_0243-małe.png


Jak przygotować się do sesji ?

Do sesji Fresh48 nie musicie się zbytnio przygotowywać.
Nie musicie rodzić w prywatnej klinice, mieć wykwintnego stroju i pięknego makijażu.

Tu najważniejsze są Wasze emocje, bliskość, czułość które Was łączą. Ich nie da się udawać.
Jedyne na co zwracam uwagę, co warto ze sobą zabrać to jasne, pastelowe ubranka, otulacze i pieluszki.
Jeżeli wolicie mocniejsze kolory, oczywiście nie ma problemu, ale postarajcie się aby nie było na nich mocnych wzorów. Dzięki jednolitym kolorom nic nie będzie odwracało uwagi od tego co najważniejsze, czyli od Waszego nowego członka rodziny.

Dla mamy wystarczy jedynie szlafrok bądź koszula do karmienia i tak jak u maleństwa świetnie sprawdzą się jednolite, stonowane kolory. Jeżeli chodzi o tatę i gości, tu świetnie sprawdzi się jednolity podkoszulek, sweter, bluzka bez krzykliwych, wzorzystych elementów.

Jeżeli na maleństwo w domu czeka starsze rodzeństwo. Zachęcam aby również wzięło ono udział w sesji. Pierwsze spotkanie z siostrą czy bratem to bezcenny moment, który warto sfotografować. 

Przed naszym spotkaniem podsyłam poradnik dla rodzica, jak przygotować się do sesji oraz jestem do Waszej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.


Kiedy umówić się na sesję ?

Na sesję najlepiej umówić się minimum miesiąc przed planowanym terminem porodu. Znając konkretny termin ,rezerwuję dla Was przybliżony czas.

Masz wątpliwości czy sesja jest dla Ciebie ?


Wiele z Was martwi się, że źle będzie wyglądało na zdjęciach. Nie martwcie się o to. Zrobię wszystko byś wyszła jak najlepiej. Nawet jeżeli będziesz bardzo  wymęczona i nie będziesz chciała stanąć przed moim obiektywem skupimy się tylko na maleństwie, jeżeli w trakcie zdecydujesz się aby być pokazana na zdjęciach nie ma problemu. 
Jestem dla Was, zawsze chętnie Was wysłucham i zrobię wszystko byście mogły zapamiętać pierwsze chwile z maleństwem jak najpiękniej i jak najlepiej.

DSC_0281-małe.png
DSC_0408-małe.png

PAKIET
MINI

Cena:

400

 Czas trwania sesji 25-40 min
10 zdjęć
poddanych obróbce
galeria internetowa
dodatkowe ujęcie
35zł

PAKIET
STANDARD

700

 Czas trwania sesji do 25-40 min
20 zdjęć
poddanych obróbce
20 zdjęć
wydruków 15cmx23cm
galeria internetowa
dodatkowe ujęcie
35zł

Cena: