top of page

SESJA NOWORODKOWA

Fresh48

Jeśli chcielibyście zachować w pamięci pierwsze wspólne chwile zaraz po narodzinach Waszego maleństwa, to sesja noworodkowa Fresh48 jest właśnie dla Was. Ta naturalna sesja odbywa się jeszcze w szpitalu, między 24. a 48. godziną życia maleństwa. Dzieci zmieniają się z godziny na godzinę, z dnia na dzień, a dzięki takiej fotografii noworodkowej będziecie mogli zapamiętać te chwile na długo.

Sesja zdjęciowa w prezencie, voucher na sesje, prezent , pomysł na prezent , czy sesja zdjęciowa to dobry pomysł , oryginalny prezent , prezent w formie przeżyć , voucher na sesję , sesja mamy z dzieckiem , oryginalny prezent , kup voucher na sesję zdjęciową , uniwersalny prezent , sesja rodzinna , sesja noworodkowa , zdjęcia z mamą , zdjęcia z rodzicami , pamiątka


JAK PRZEBIEGA SESJA ?

Sesja Fresh48 trwa około 20-45min.
Jeżeli poród odbywa się w szpitalu, sesja odbywa się w godzinach odwiedzin, kiedy na dworze jest jeszcze jasno. Pracuję jedynie na świetle naturalnym, dlatego bardzo
ważna jest pora dnia.
Jeżeli poród odbywa się u Was w domu, to umawiamy się o dogodnej dla Was porze ale kiedy za oknem jest jeszcze widno :)

W trakcie sesji uwieczniam dużo detali. Maleńkie rączki, stópki, paluszki itp.  Rejestruję Wasze emocje, czułe gesty i spojrzenia.


Jak przygotować się do sesji ?

Do sesji Fresh48 nie musicie się
specjalnie przygotowywać. Nie musicie organizować sobie miejsca w prywatnej klinice,
mieć wyszukanego stroju ani pięknego makijażu.

Tu najważniejsze są Wasze emocje, bliskość i czułość, które Was łączą. Ich nie da się udawać.
Jedyne, na co zwracam uwagę, co warto ze sobą zabrać, to jasne, pastelowe ubranka, otulacze i pieluszki.

Jeżeli wolicie mocniejsze kolory, oczywiście nie ma problemu, ale postarajcie się, aby nie było na nich mocnych wzorów. Dzięki jednolitym kolorom nic nie będzie odwracało uwagi od tego, co najważniejsze, czyli nowego członka rodziny.

Dla mamy wystarczy szlafrok lub koszula do karmienia i tak jak u maleństwa świetnie sprawdzą się jednolite, stonowane kolory. Jeżeli chodzi o tatę i gości, tu świetnie sprawdzi się jednolity podkoszulek, sweter, bluzka bez krzykliwych, wzorzystych elementów.

Jeżeli na maleństwo w domu czeka starsze rodzeństwo, zachęcam, aby również wzięło ono udział w sesji. Pierwsze spotkanie z siostrą czy bratem to bezcenna chwila, którą warto uwiecznić na fotografii. 

Przed naszym spotkaniem podsyłam poradnik dla rodzica, jak przygotować się do sesji, a w razie jakichkolwiek pytań jestem do Waszej dyspozycji.

Sesja zdjęciowa w prezencie, voucher na sesje, prezent , pomysł na prezent , czy sesja zdjęciowa to dobry pomysł , oryginalny prezent , prezent w formie przeżyć , voucher na sesję , sesja mamy z dzieckiem , oryginalny prezent , kup voucher na sesję zdjęciową , uniwersalny prezent , sesja rodzinna , sesja noworodkowa , zdjęcia z mamą , zdjęcia z rodzicami , pamiątka
Sesja w szpitalu , szpital ul.karowa , sesja noworodkowa, noworodek sesja noworodkowa sesja w szpitalu szpital noworodek fresh48 szpital ciąża , Sesja zdjęciowa w prezencie, voucher na sesje, prezent , pomysł na prezent , czy sesja zdjęciowa to dobry pomysł , oryginalny prezent , prezent w formie przeżyć , voucher na sesję , sesja mamy z dzieckiem , oryginalny prezent , kup voucher na sesję zdjęciową , uniwersalny prezent , sesja rodzinna , sesja noworodkowa , zdjęcia z mamą , zdjęcia z rodzicami , pamiątka
DSC_7079-małe.png


Kiedy umówić się na sesję ?

Na sesję najlepiej umówić się minimum miesiąc przed planowanym terminem porodu. Znając konkretny termin rozwiązania, rezerwuję dla Was przybliżony czas.
Masz wątpliwości czy sesja jest dla Ciebie ?

Wiele mam obawia się, że źle będzie wyglądało na zdjęciach. Nie martw się o to. Zrobię wszystko, abyś wyglądała jak najlepiej. Jeżeli będziesz bardzo wymęczona i nie będziesz miała ochoty stanąć przed moim obiektywem, skupimy się tylko na maleństwie. A jeśli w trakcie sesji zdecydujesz się jednak na udział, nie ma problemu, sfotografuję Was razem.
 
Jestem dla Was, zawsze chętnie Was wysłucham i zrobię wszystko, abyście mogli zapamiętać pierwsze chwile z maleństwem jak najpiękniej i jak najlepiej.

PAKIETY

PAKIET
MINI

550zł

10 zdjęć poddanych obróbce
10 wydruków 15cmx23cm
galeria internetowa
dodatkowe ujęcie 50zł

PAKIET
STANDARD

1000zł

20 zdjęć poddanych obróbce
20 wydruków 15cmx23cm
galeria internetowa
dodatkowe ujęcie 50

ISTOTNE INFORMACJE O SESJI

Cena sesji obejmuje:

  • Wiedzę i doświadczenie fotografa

  • Autorską obróbkę graficzną, nadającą niepowtarzalnego charakteru każdej sesji

  • Użycie najwyższej klasy sprzętu fotograficznego

  • Indywidualne podejście do każdego Klienta

  • Najwyższej jakości produkty: wydruki, albumy, opakowania

  • Dojazd do Klienta

  • Profesjonalne doradztwo podczas trwania całego procesu sesji

Jak wygląda cały proces sesji sesji?

1. Kontakt Telefoniczny Lub Mailowy

Ustalamy jaka sesja Was interesuje, który pakiet będzie najlepszy. Omawiamy charakter sesji, mówimy o dodatkach, miejscu i terminie spotkania. Jeśli sesja będzie prezentem dla bliskiej osoby – umawiamy się na odbiór/ wysyłkę imiennego zaproszenia na sesję – vouchera prezentowego.

4. Postprodukcja

Czyli autorska obróbka, po której Wasze fotografie nabierają niepowtarzalnego charakteru i stają się pełnowartościowym produktem sesji. 

2. Sesja

U Was w domu lub w plenerze – najważniejsze, że w przyjaznej atmosferze! 

5. Wasze zdjęcia

Wasze zdjęcia wymagają specjalnego traktowania, czyli … opakowania! Muszą być pięknie! 

3. Wybór Zdjęć

Po wstępnej selekcji przesyłam zdjęcia do Was w formie nieobrobionych miniaturek.

To Wy decydujecie, które ujęcia wybieracie w ramach swojego pakietu. (jeśli wolicie, żebym sama zadecydowała - proszę bardzo 😊

6. Odbiór Efektów Naszej Współpracy

Zapraszam osobiście lub też przekazuję materiały za pośrednictwem kuriera/ poczty

bottom of page